Bilety

249 PLN

brutto

Cena zawiera:

Poznaj opinie uczestników

Robert Pawlicki

Specjalista ds. systemów PCO S.A., Polska Grupa Zbrojeniowa

NGSec 2014 oraz NGSec 2015 były obowiązkowymi pozycjami w moim kalendarzu. Bardzo praktyczne wykłady, towarzyszące warsztaty sprawiły, iż NGSec 2014 i NGSec 2015 były potężnym zastrzykiem wiedzy dawkowanym według mojego uznania. Konstrukcja NGSecu, czyli zazębiających się wykładów i alternatywnych 4 sal tematycznych, w których równolegle prowadzone były wykłady, powodowały, że nie można się było nudzić. Myślę, że podobnie jak ja, każdy znalazł dla siebie bliskie mu tematy. NGSec to miejsce gdzie można porozmawiać z dostawcami rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów, poszukać rozwiązań do zastosowania „na swoim podwórku”. Można też nawiązać ciekawe relacje z ludźmi, którym tematyka bezpieczeństwa sieci jest szczególnie bliska.

Daniel Kierepka

Zastępca Dyrektora Departamentu Teleinformatyki, PKP S.A.

NGSec to świetna okazja żeby poznać ludzi z branży bezpieczeństwa IT, porozmawiać z dostawcami najnowszych rozwiązań, a także dowiedzieć się o nowościach, zagrożeniach i kierunkach rozwoju branży security IT.

Leszek Betliński

IT Systems Engineer, Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Konferencja NGSec jest okazją do spotkania się z ekspertami z branży IT Security i sposobem uzupełnienia wiedzy z zakresu nowych trendów i technologii.

Jakub Jakubiec

R&D Laboratory Administrator, Nokia

NGSec odwiedziłem po raz pierwszy w 2014 roku. Na konferencji można poznać najnowsze trendy i zagrożenia w branży IT Security. Polecam zwłaszcza specjalistom na co dzień zajmującym się bezpieczeństwem.

Łukasz Chudzik

Audytor IT, Raiffeisen Polbank

Zawsze staram się być na bieżąco z trendami z obszaru nowych technologii i bezpieczeństwa, dlatego konferencja NGSec jest dla mnie obowiązkowym wydarzeniem w ciągu roku. Niewątpliwie wartością dodaną jest świetna okazja poszerzenia kontaktów branżowych, a także wymiana wiedzy między uczestnikami a prelegentami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.