Rekord ponownie pobity

unnamed (1) W dniu wczorajszym, czyli 8 czerwca, zakończyliśmy piątą już edycję najlepszej konferencji o tematyce security IT w Polsce – czyli NGSec 2016. W tym roku po raz kolejny pobiliśmy rekord w liczbie uczestników – tegoroczną edycję odwiedziło 323 osoby! Niezmiernie cieszy nas stale rosnąca popularność naszej konferencji oraz ilości osób, które interesują się niezwykle istotną kwestią bezpieczeństwa informacji.

Afterparty

unnamed (8) Kolejny rekord padł na naszym konferencyjnym AfterParty – wieczorem w klubie Znajomi Znajomych wspólnie bawiło się ponad 150 uczestników NGSec 2016. Nieoficjalne rozmowy i luźniejsza atmosfera wieczornego spotkania sprzyjała zawieraniom nowych, branżowych znajomości.

Zdjęcia

Mamy już zdjęcia z tegorocznej edycji NGSec. Wszystkie są dostępne na fanpage NGSec 2016 w serwisie Facebook.

Zobacz zdjęcia z NGSec 2016

Bezpłatne kody na szkolenia Mile2 dla uczestników

MILE2_LOGO_337x252 Tak jak obiecaliśmy gościom tegorocznej edycji, którzy wybrali podczas rejestracji dany kurs od Mile2 – kody do wykorzystania kursu przekażemy w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną czekamy aż firma Mile2 wygeneruje nam odpowiednią ich liczbę. Dla przypomnienia do wyboru były dwa szkolenia:

Uwaga! – mamy dodatkowe 50 szkoleń C)SS i C)VA dla osób, które wypełnią ankietę pokonferencyjną (szczegóły poniżej). Zapisałeś się na jeden z kursów podczas rejestracji? Za ankietę możesz odebrać drugi – spiesz się, decyduje kolejność zgłoszeń!

Wypełnij ankietę i przyjdź na szkolenie z testów penetracyjnych lub odbierz voucher C)SS i C)VA

Podczas konferencji wspominaliśmy, że goście, którzy odwiedzili nas podczas tej edycji otrzymają niedługo po konferencji kod do ankiety, w której będą mogli ocenić tegoroczną NGSec. Zachęcamy wszystkich do jej wypełnienia, ponieważ spośród osób, które to uczynią wybierzemy trzy, które dostaną voucher szkoleniowy o wartości 2800PLN na szkolenie „Testy penetracyjne: atakowanie i ochrona systemów informatycznych„. Link do ankiety prześlemy na adres mailowy, który był podany podczas rejestracji na konferencję. Dodatkowo mamy jeszcze 25 sztuk voucherów szkoleniowych Mile2 C)SS oraz 25 sztuk Mile2 C)VA – rozdamy je osobom, które wypełnią ankietę. Oferta ważna do wyczerpania promocyjnych voucherów – czyli dla pierwszych 50 osób 🙂

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Wszystkim naszym gościom, partnerom, prelegentom i dziennikarzom bardzo serdecznie dziękujemy, że uczestniczyliście z nami w NGSec 2016. Bez waszego wsparcia konferencja nie byłaby możliwa. Za rok oczywiście odpalamy siódmą już edycję NGSec, więc widzimy się w czerwcu 2017! Zdjęcia z tegorocznej edycji opublikujemy już w przyszłym tygodniu!

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Zespół NGSec 2016