Ankiety pokonferencyjne i vouchery szkoleniowe

Ankiety pokonferencyjne i vouchery szkoleniowe

ankietaWszystkim uczestnikom, partnerom oraz prelegentom tegorocznej edycji konferencji NGSec chcemy serdecznie podziękować za udział w tym wydarzeniu.

Z roku na rok NGSec przyciąga coraz większą liczbę osób, w tym roku frekwencja przekroczyła 250 uczestników. Z roku na rok staramy się też, aby NGSec był coraz lepszy dla Was Drodzy Uczestnicy. Dlatego też mamy do Was ogromną prośbę:

Dzisiaj do wszystkich uczestników konferencji wysłaliśmy maila z prośbą o wypełnienie ankiety. Dzięki niej piąta edycja NGSec będzie mogła być jeszcze lepsza i jeszcze bardziej dopasowana do Waszych oczekiwań. Aby zachęcić Was do wypełnienia ankiety przygotowaliśmy nagrody dla osób, które w najbardziej kreatywny sposób odpowiedzą na ostatnie pytanie zadane w ankiecie. Osobom tym wręczymy odpowiednio:
1. i 2. miejsce – zwycięzcy otrzymają po jednym voucherze szkoleniowym na kurs „Testy penetracyjne: atakowanie i ochrona systemów informatycznych” o wartości 2800 PLN (wersja z materiałami tradycyjnymi)
3. i 4. miejsce – zwycięzcy otrzymają po jednym voucherze szkoleniowym na kurs „Wprowadzenie do technologii IPv4” o wartości 2400 PLN (wersja z materiałami tradycyjnymi).

Jeżeli nie otrzymałeś maila, a byłeś na NGSec 2015 i chcesz wypełnić ankietę, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Ankiety będziemy zbierać do końca tego tygodnia.

Pomóż nam rozwijać NGSeca i wypełnij ankietę :)

Dziękujemy i pozdrawiamy!
Zespół NGSec 2015

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>