Warsztaty

Dzień przed oficjalnym startem konferencji, tj. 29 maja, dla uczestników NGSec 2017 uruchamiamy bezpłatne warsztaty. Odbędą się one w salach szkoleniowych Compendium CE przy ulicy Bielskiej 17 w Warszawie. Liczba miejsc na każdym z warsztatów jest ograniczona, dlatego też o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Warto jak najwcześniej zarezerwować sobie miejsce na wybrany warsztat.

UCZ SIĘ „NA ŻYWO”

Podczas warsztatów będziesz miał okazję przetestować na „żywym organizmie” działanie wybranych rozwiązań IT.

WIEDZA

Trener będzie miał okazję przekazać Wam praktyczną wiedzą, którą można zastosować w codziennej pracy.

ESENCJA PRAKTYKI

Podczas warsztatów będziesz mógł poznać aspekty praktyczne danych rozwiązań IT, bez dawki teoretycznej (którą będziesz mógł później zgłębić podczas prelekcji na NGSec 2017).

DOŚWIADCZENIE

Podczas warsztatów będziesz miał okazję osobiście się przekonać czy dane rozwiązanie IT odpowiada twoim potrzebom.

UWAGA!

W związku z ograniczoną liczbą miejsc uruchomiliśmy oddzielne zapisy na warsztaty. Aby móc się zarejestrować na warsztaty musisz najpierw nabyć bilet na konferencję NGSec 2017. Jeżeli już zarejestrowałeś się i opłaciłeś swój bilet możesz wybrać jeden z poniższych warsztatów. Na dany warsztat mogą się zapisać maksymalnie dwie osoby z jednej firmy/instytucji.

Warsztat:

Zaawansowane mechanizmy dostarczania aplikacji nie muszą być wyzwaniem dla admina

FortiADC pozwala na szybką i intuicyjną konfigurację zaawansowanych funkcjonalności wykraczających poza tradycyjnie rozumiany loadbalancing. Wiele możliwości zintegrowanych w jednym rozwiązaniu pozwala na aktywowanie tych niezbędnych do wykonania zadań bez konieczności dokupowania dodatkowych licencji. Język skryptowy LUA zaimplementowany w FortiADC otwiera szerokie możliwości dostosowywania przepływu żądań do serwerów… CZYTAJ DALEJ >>

Warsztat:

Baby don’t cry, czyli zapobieganie nowym zagrożeniom

Prezentacja możliwości przykładowego rozwiązania (warsztat bazuje na oprogramowaniu „SandBlast” firmy Check Point), które jest próbą praktycznej odpowiedzi na pytanie co zrobić, gdy nie znamy sygnatur ataku. Zapobiega nowym atakom czego dowodem było skuteczne zablokowanie ransomware „WannaCry” w sieciach chronionych przez to rozwiązanie. Wysyp urządzeń typu „sandbox” w ciągu ostatnich lat niekoniecznie… CZYTAJ DALEJ >>

Masz pytania? Skontaktuj się z nami