Sebastian Zamora

Channel Account Manager

McAfee part of Intel Security

sebastian-zamora

Sebastian Zamora, posiada kilkuletnie doświadczenie na rynku IT. Przed dołączeniem do zespołu McAfee pracował niemal osiem lat w firmie Veracomp SA gdzie zajmował się miedzy innymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa IT.Aktualnie jako Channel Manager w polskim oddziale firmy McAfee odpowiada za współpracę z partnerami i ich wsparcie w procesie sprzedaży produktów McAfee na obszarze Polski.

Prelekcja: Cyfrowa rewolucja epoki rozumu – szanse i zagrożenia

Postęp następuje z prędkością światła. Technologia wkracza wszędzie, wszyscy jesteśmy światkami ogromnej zmiany, rewolucja informacyjna przeniosła człowieka bezpośrednio niemal z epoki brązu do czasów komercyjnych lotów kosmicznych. Sieć informacyjna oplotła glob, za chwilę niemal każde urządzenie będzie do niej podłączone. Aktualnie gospodarka oparta o Internet stanowi ogromną cześć realnego PKB wielu krajów.

Jak zadbać o bezpieczeństwo pracy, biznesu, obywateli, życia codziennego? Co powinniśmy wiedzieć, czego się wystrzegać, jakie są trendy, dokąd może doprowadzić człowieka szalony rozwój technologii , informatyzacja i cyfryzacja życia. Rewolucja już się zaczęła i nie da się jej zatrzymać.

Umiejętności prelegenta

  • Bezpieczeństwo100%
  • Security Connected95%