Uwaga! Do każdego biletu GRATIS kurs Microsoft MS-20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center z egzaminem o wartości 4200PLN!

Super promocja! Tylko teraz dla każdego uczestnika NGSec 2014 dajemy gratis kurs Microsoft MS-20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center wraz z egzaminem o wartości 4200PLN ! (promocja ta nie łączy się z innymi rabatami oraz nie dotyczy zaproszeń otrzymanymi od sponsorów i partnerów oraz tych w promocyjnej cenie).

wirtualizacja-ngsec

Szkolenie to uczy umiejętności potrzebnych do wdrożenia i zarządzania infrastrukturą Microsoft Server Virtualization w środowisku przedsiębiorstwa.
Szkolenie pokazuje jak skonfigurować, zarządzać i utrzymywać system Windows Server 2012 R2 Hyper-V i System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager, w tym sieci i usługi magazynowania danych.

Tematy omawiane na szkoleniu to między innymi: maszyny wirtualne drugiej generacji, replikacja maszyn wirtualnych Hyper-V, Online Export, Cross-Version Live Migration, Online VHDX Resizing, Live Migration Performance tuning, a także mechanizmy Dynamic Virtual Switch Load Balancing i Receive Side Scaling (vRSS).

Kurs przygotowuje do egzaminu: 74-409, Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center.

Jeżeli chcesz skorzystań z bezpłatnego szkolenia MS-20409 podczas rejestracji w polu “Kod Rabatowy” wpisz “Wirtualizacja Microsoft”.

Oferta ważna do wyczerpania promocyjnych voucherów – decyduje kolejność zgłoszeń.