McAfee-Sebastian-Zamora_180x205

Sebastian Zamora | McAfee

Sebastian Zamora, Channel Account Manager, McAfee. Part of Intel Security. Posiada kilkuletnie doświadczenie na rynku IT. Przed dołączaniem do zespołu McAfee pracował niemal osiem lat w firmie Veracomp SA, gdzie zajmował się miedzy innymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa IT.
Aktualnie jako Channel Manager w polskim oddziale firmy McAfee odpowiada za współpracę z partnerami i ich wsparcie w procesie sprzedaży produktów McAfee na obszarze Polski.

Tematy:

1. Cyber Security – strategiczne wyzwania dzisiaj i jutro. 

Informacja i dezinformacja, szpiegostwo militarne, przemysłowe, wojny rozpoczynające się od włączenia kompuera – to dziś i jutro nie tylko wojska, ale już każdego z nas. Realne zagrożenia czy nieistotne zdarzenia, aby pobudzić sprzedaż w korporacjach? Ochrona Cyberprzestrzeni – duże słowa czy odpowiedzialność każdego z nas za losy państwa, organizacji i własnego domu?

2. McAfee Security Connected – Integracja narzędzi bezpieczeństwa, mniejsze ryzyko i niższe koszty

W jaki sposób pogodzić wymagania prawne oraz biznesu z zapewniem bezpieczeństwa i ciągłości działania systemów teleinfomatycznych?  Dzisiaj, kiedy wpływy z cyberprzestępczości stanowią największy udział w dochodach z działalności przestępczych, a dedykowane ataki są pisane przez wyspecjalizowane w tym organizacje wszyscy stajemy przed wyzwaniem jak ograniczyć ryzyko teleinformatyczne związane z prowadzeniem biznesu. Na dodatek rosnące wymagania formalno prawne sprawiają, że mamy do czynienia z lawinowym przyrostem oczekiwań wobec Działów Security. Jak im sprostać? McAfee, lider na rynku rozwiązań bezpieczeństwa przedstawi wizję Security Connected, wizję spójnego, zintegrowanego zarządzania bezpieczeństwem na każdym urządzeniu.