BadSector

BAD[SECTOR].PL

30.05

Think tank BAD[SECTOR].PL to inicjatywa osób związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem informacyjnym i nowymi technologiami. Łączą ich nie tylko pasje, ale też wyznawane wartości: wolność dostępu do informacji, radość z nieskrępowanego dzielenia się wiedzą i wiara w polepszanie warunków dzięki wzajemnej współpracy.

BadSector

Dzięki think tankowi chcą tworzyć przestrzeń dla swobodnej i otwartej debaty na temat bezpieczeństwa informacji, prywatności, nowych technologii i związanych z nimi zagrożeń. Ich zdaniem wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji jest przydatna we współczesnym świecie, w którym zacierają się granice między Siecią a codziennością, a deficyty poznawcze w tym zakresie mogą uczynić użytkowników komputerów podatnymi na bezpośrednie, wciąż ewoluujące zagrożenia.

Zrozumienie i podążanie za zmianami ułatwia podejmowanie właściwych decyzji – zarówno tych prozaicznych, dotyczących codziennego korzystania z Internetu, jak i biznesowych czy organizacyjnych. Misją organizacji jest wielopłaszczyznowa pomoc innym w bezbolesnym przysposobieniu tego procesu.

EVENTION_LOGO_70x70

Evention

19.05

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. Evention wydarzenia biznesowe traktuje jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Evention szuka innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów. Zespół Evention ma na swoim koncie ponad 100 rożnych projektów i blisko 20 lat  doświadczenia, dzięki czemu  dysponuje bardzo unikalnym zestawem kompetencji zebranych przez lata pracy nad biznesowymi spotkaniami, w szczególności w kontekście rynku i tematyki ICT. Evention jest współorganizatorem, wspólnie z ISSA Polska, pierwszej na rynku konferencji poświęconej najbardziej zaawansowanym zagrożeniom pod nazwą „Advanced Threat Summit 2014”. Więcej na stronie www.evention.pl

Firma Evention jest Partnerem Wspierającym konferencji NGSec 2014.

CyberArk_logo70x70

CyberArk

08.05

CyberArk to lider rozwiązań zabezpieczających konta uprzywilejowane, oferujący specjalistyczne rozwiązania do kontroli, monitorowania i zdobywania wiedzy na temat uprawnień. Specjaliści CyberArk rozwijając technologię i zdobywając zaufanie klientów dostarczyli rozwiązanie do ponad 1400 globalnych organizacji. Przez dwanaście lat wprowadzili szereg innowacji w kontroli, monitorowaniu i analizie kont uprzywilejowanych, dzięki czemu wiodące organizacyjne analityczne, takie jak Gartner i KuppingerCole wskazują na CyberArk jako lidera w zakresie zarządzania kontami o podwyższonych uprawnieniach.

CyberArk_logo_medium

F5-logo70x70

F5

06.05

F5 Networks jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania dystrybucją aplikacji. F5 dostarcza rozwiązania, które sprawiają, że aplikacje są bardziej bezpieczne, działają wyraźnie szybciej, bardziej efektywnie oraz podniesiona jest ich dostępność. Wszystko to powoduje, że organizacja jest w stanie maksymalnie wykorzystać posiadane zasoby, w które wcześniej zainwestowała. Rozwiązania F5 wnoszą dodatkową inteligencję i możliwości zarządzania do sieci w celu odciążenia aplikacji, optymalizują działanie aplikacji, pozwalają działać im szybciej – przy mniejszym zaangażowaniu posiadanych zasobów.

F5-logo

logo70x70

Portal eGospodarka.pl

22.04

eGospodarka.pl to praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Codziennie publikuje wiadomości z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Udostępnia szereg narzędzi pomocnych przy prowadzeniu firmy oraz pracy w domu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się narzędzia, takie jak: baza przetargów publicznych, komentarze gospodarcze i finansowe, wzory dokumentów i formularzy, porady z prawa pracy, podatków i rachunkowości, kursy walut, aktualności ze świata IT, oferty pracy w Polsce i za granicą oraz najnowsze raporty i prognozy. eGospodarka.pl udostępnia także narzędzia porównawcze, wyszukiwarki i kalkulatory.

Misją serwisu jest między innymi dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w Internecie.

interia-70x70

Interia.pl

04.04

Bardzo miło nam poinformować, o tym, że patrona medialny nad NGSec 2014 objął portal Interia.pl

interiapl-logo_duze

Jest to jeden z największych polskich portali internetowych, założony w 1999 roku.  Dzisiaj Grupa INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.

logo_e-biznes.70x70png

e-biznes.pl

31.03

e-biznes.pl to najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w Internecie. e-biznes.pl umożliwia zdobywanie i wymianę informacji, wiedzy i doświadczeń, a także pozwala nawiązywać kontakty biznesowe. Każdego dnia użytkownicy serwisu otrzymują najświeższe wiadomości z obszarów Internetu i e-biznesu.

Serwis patronuje wielu ważnym konferencjom i seminariom poświęconym rozwiązaniom informatycznym dla firm z branży IT.

logo_e-biznes

 

FBC-70x70

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń

28.03

Celem Fundacji jest działanie na rzecz bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, w tym na rzecz poprawy bezpieczeństwa w sieci Internet. Osiągnięcie tych celów fundacja realizuje poprzez działalność w trzech głównych obszarach:

UŚWIADAMIANIA o zagrożeniach teleinformatycznych, REAGOWANIA na przypadki naruszania bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, prowadzenia DZIAŁALNOŚCI BADAWCZO-ROZWOJOWEJ w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń zaangażowana jest w wiele inicjatyw, konferencji, szkoleń i projektów dotyczących tematyki bezpieczeństwa teleinformatycznego. Tworzy i współtworzy raporty i opracowania z tematyki bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony infrastruktury krytycznej, jak również wiele materiałów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa IT wykorzystywanych w kraju i zagranicą.

Więcej: http://cybsecurity.org/cele-dzialania/

di24-70x70

Dziennik Internautów

21.03

Dziennik Internautów (DI), to elektroniczne pismo poświęcone branży internetowego biznesu, telekomunikacji oraz społeczności skupionych wokół nowych technologii. Swoją misje określają jako: „Internet w życiu i biznesie”. Serwis działa nieprzerwanie od 1998 roku.
Obecnie jest jedną z najstarszych, niezależnych i największych polskich gazet informacyjnych online.

article-dziennik-internautow-logo-2

WWW: di.com.pl

mile2

Mile2

10.04

Mile2 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w USA i Europie Zachodniej dostawców szkoleń i certyfikacji z tematyki bezpieczeństwa.

Z programów nauczania Mile2 korzystają oprócz odbiorców korporacyjnych i indywidualnych przede wszystkim siły zbrojne: Siły Powietrzne USA, brytyjskie Royal Air Force, specjaliści z korpusów Marines oraz Gwardia Narodowa USA. Ponadto Mile2 jest oficjalnym dostawcą szkoleń i certyfikacji dla ONZ, NATO, agencji wywiadowczych i personelu rządowego.

Szkolenia i certyfikacji Mile2 obejmuje tematykę testów penetracyjnych, analizy bezpieczeństwa sieci, przeprowadzania audytów na poziomie znacznie wykraczającym poza podstawową wiedzę o bezpieczeństwie, hackowaniu czy informatyce śledczej (computer forensic).

Jak twierdzą, szkolenia z logo Mile2 prowadzą wyłącznie specjaliści, którzy “jedzą, piją i śpią z security”.Mil2-NGSEC

 WWW: mile2.com