jaroslaw-prokop180x205

Jarosław Prokop | Check Point

Jarosław Prokop –  jest inżynierem sprzedaży w firmie Check Point Software Technologies w Polsce. Z firmą Check Point i ze sprzedażą jej produktów związany jest od wielu lat. Jako konsultant techniczny był zaangażowany w  wiele projektów związanych z  transmisją danych, zabezpieczeniem sieci komputerowych i rozwiązaniami mobilnego dostępu do infrastruktury informatycznej. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży IT.

Tematy wystąpień:

Tytuł:   Wirtualizacja i system bezpieczeństwa w chmurze

Prezentacja opisuje wyzwania i możliwości związane w migracją systemu IT w kierunku rozwiązań w chumrach prywatnych i publicznych.. Wirtualizacja serwerów i sieci wymaga nowych typów rozwiązań zabezpieczających opartych na oprogramowaniu i chmurze bezpieczeństwa: współpracy z systemami orkiestracji i automatycznej konfiguracji polityki bezpieczeństwa.

Prezentacja warsztatowa: Security Checkup – ocena poziomu zagrożeń: analiza i przykłady 

Opis metod oceny poziomu bezpieczeństwa wykorzystywanych w procesie Check Point Security Checkup.. Analiza wyników i opis ciekawych przypadków związanych z atakami typu Zero-Day, DDoS i Anty-Bot. Tematy i produkty demonstrowane i omawiane: SmartEvent i SmartLog do analizy zdarzeń wygenerowanych przez moduły IPS, Anti-Bot, Threat Emulation, Anti-Virus. Warsztaty będą szczególnie pomocne administratorom starszych wersji systemu Check Point.