Grzegorz-Szmigiel_180x205

Grzegorz Szmigiel | Veracomp SA

Dyrektor Techniczny, Veracomp SA. Od 12 lat w Dziale Systemów Sieciowych w firmie Veracomp, która jest dystrybutorem zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych, między innymi jedynym w Polsce dystrybutorem rozwiązań Fortinet.

Zajmuje się wsparciem technicznym prowadząc instalacje testowe, udzielając pomocy przy konfiguracji oraz rozwiązując problemy techniczne klientów, głównie w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT. Wspiera Product Managerów w promowaniu produktów i realizacji projektów sprzedażowych.

Przygotowuje i prowadzi szkolenia dla integratorów i klientów końcowych. Zarządza zespołem wsparcia technicznego dla produktów sieciowych.

Fakty, Mity i Triki, czyli jak budowane są przekazy  marketingowe o technologiach systemów zabezpieczeń.

Podczas prezentacji omówione zostaną  najczęściej stosowane techniki budowania marketingowego oraz technologicznego przekazu w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa dostępnych na polskim rynku. Producenci systemów przedstawiają analizy konkurencyjne oraz parametry wydajnościowe, które wskazują, że konkretny system jest najlepszy, najbardziej skuteczny i wydajny. Często jednak przemilczane pozostają istotne kwestie technologiczne oraz warunki początkowe, w których realizuje się pomiary. Wykorzystuje się nazwy własne implementowanych funkcji mówiąc, że są one jedynym prawdziwym remedium. Czy tak w rzeczywistości jest?