Fortinet sponsorem NGSec 2014

Z przyjemnością informujemy, że do grona sponsorów konferencji NGSec 2014 dołączyła firma Fortinet.

Fortinet to światowy dostawca urządzeń bezpieczeństwa sieciowego i lider rynku zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami (Unified Threat Management, UTM).

Produkty i usługi firmy zapewniają rozległą, zintegrowaną i wysoce wydajną ochronę przed dynamicznie powstającymi i zmieniającymi się zagrożeniami, upraszczając jednocześnie infrastrukturę bezpieczeństwa IT. Klienci Fortinet to m.in. przedsiębiorstwa, usługodawcy i jednostki rządowe na całym świecie, w tym większość firm z listy „Fortune Global 100”.

FortiGate, flagowy produkt firmy Fortinet, zapewnia wydajność dzięki technologii ASIC i integruje w sobie wiele warstw bezpieczeństwa stworzonych w celu ochrony przed zagrożeniami aplikacyjnymi i sieciowymi.

Bogata linia produktów Fortinet wykracza poza systemy UTM, zapewniając bezpieczeństwo rozbudowanym organizacjom – od punktów końcowych i obrzeży, aż po rdzeń sieci, łącznie z bazami danych i aplikacjami. Siedziba główna firmy Fortinet mieści się w Sunnyvale (Kalifornia), a jej biura znajdują się na całym świecie.

WWW: fortinet.pl