Darmowy voucher na egzamin od CWNP!

Każdy uczestnik konferencji NGSec 2014 na stoisku CWNP może odebrać darmowy voucher na egzamin  CWSP (Certified Wireless Security Professional)  o wartości 225$! Został on ufundowany przez CWNP, który jest jednym ze sponsorów NGSec 2014. Przedstawiciel CWNP Alistair Meakin będzie obecny przez cały czas trwania konferencji na dedykowanym stoisku CWNP, jak również wygłosi prezentację Designing and maintaining an effective Wi-Fi security policy, na którą też gorąco zapraszamy.
Karty z informacją jak uzyskać darmowy voucher CWSP znajdą Państwo w materiałach konferencyjnych rozdawanych każdemu uczestnikowi konferencji jak również bezpośrednio na stoisku firmy CWNP bezpośrednio u Alistair’a.

cwnp_free-exam

Firma CWNP, Inc., założona w 1999 r., jest niezależnym standardem dla branży IT w zakresie szkoleń i certyfikacji dotyczącym technologii Wi-Fi. Jest odpowiedzialna za opracowanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i egzaminów certyfikujących. CWNP posiada certyfikowanych specjalistów już w ponad 130 państwach i swoich partnerów szkoleniowych we wszystkich głównych lokalizacjach na świecie. Oferuje obecnie 4 poziomy certyfikacji zawodowej: poziom podstawowy – CWTS, poziom administratora – CWNA, poziom profesjonalisty – CWSP, CWDP, CWAP i poziom ekspercki – CWNE.