10403436_661252593953960_8656436332787385112_n

Zdjęcia z NGSec 2014

20.06


dziekujemy

Dziękujemy!

13.06

dziekujemy

Na tegorocznej edycji konferencji odwiedziło nas w sumie ponad 150 osób. W przyszłym tygodniu na naszym profilu Facebookowym zamieścimy fotorelację z konferencji oraz after-party.

Szczęśliwych zwycięzców, którzy zdobyli bezpłatne vouchery szkoleniowe prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem szkolenia@compendium.pl lub numerem telefonu 12 29 84 777.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

rejestracja-zamknieta220x130

Rejestracja zamknięta!

09.06

Od godziny 15 zamykamy rejestrację na konferencję NGSec 2014. Wszystkich gości zapraszamy w środę, 11 czerwca od godziny 8.30 na pierwsze piętro Centrum Konferencyjnego CNK (na prawo od głównego wejścia).

Do zobaczenia!

rejestracja-zamknieta

After220x130

NGSecowe After-Party!

05.06

(przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4/6).

Harenda-after-party

W klubie na naszych gości będzie czekał catering oraz bezpłatne soki i napoje alkoholowe :)

Klub HARENDA to miejsce z prawdziwą historią wzorowany na tradycyjnych londyńskich pubach. Harenda zapoczątkowała swą działalność w latach ’90 i jest najstarszym klubem w Warszawie. To miejsce, w którym zawsze panuje spokojna i pozytywna atmosfera. Bardzo szybko pozyskała duże grono sprzymierzeńców i sympatyków aż po dzień dzisiejszy utrzymując się w czołówce warszawskich lokali pozostając kultowym miejscem spotkań młodych duchem ludzi oraz wydarzeń kulturalno- rozrywkowych.

wirtualizacja-ngsec220x130

Uwaga! Do każdego biletu GRATIS kurs Microsoft MS-20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center z egzaminem o wartości 4200PLN!

02.06

Super promocja! Tylko teraz dla każdego uczestnika NGSec 2014 dajemy gratis kurs Microsoft MS-20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center wraz z egzaminem o wartości 4200PLN ! (promocja ta nie łączy się z innymi rabatami oraz nie dotyczy zaproszeń otrzymanymi od sponsorów i partnerów oraz tych w promocyjnej cenie).

wirtualizacja-ngsec

Szkolenie to uczy umiejętności potrzebnych do wdrożenia i zarządzania infrastrukturą Microsoft Server Virtualization w środowisku przedsiębiorstwa.
Szkolenie pokazuje jak skonfigurować, zarządzać i utrzymywać system Windows Server 2012 R2 Hyper-V i System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager, w tym sieci i usługi magazynowania danych.

Tematy omawiane na szkoleniu to między innymi: maszyny wirtualne drugiej generacji, replikacja maszyn wirtualnych Hyper-V, Online Export, Cross-Version Live Migration, Online VHDX Resizing, Live Migration Performance tuning, a także mechanizmy Dynamic Virtual Switch Load Balancing i Receive Side Scaling (vRSS).

Kurs przygotowuje do egzaminu: 74-409, Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center.

Jeżeli chcesz skorzystań z bezpłatnego szkolenia MS-20409 podczas rejestracji w polu “Kod Rabatowy” wpisz “Wirtualizacja Microsoft”.

Oferta ważna do wyczerpania promocyjnych voucherów – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

cwnp_free-exam

Darmowy voucher na egzamin od CWNP!

30.05

Został on ufundowany przez CWNP, który jest jednym ze sponsorów NGSec 2014. Przedstawiciel CWNP Alistair Meakin będzie obecny przez cały czas trwania konferencji na dedykowanym stoisku CWNP, jak również wygłosi prezentację Designing and maintaining an effective Wi-Fi security policy, na którą też gorąco zapraszamy.
Karty z informacją jak uzyskać darmowy voucher CWSP znajdą Państwo w materiałach konferencyjnych rozdawanych każdemu uczestnikowi konferencji jak również bezpośrednio na stoisku firmy CWNP bezpośrednio u Alistair’a.

cwnp_free-exam

Firma CWNP, Inc., założona w 1999 r., jest niezależnym standardem dla branży IT w zakresie szkoleń i certyfikacji dotyczącym technologii Wi-Fi. Jest odpowiedzialna za opracowanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych i egzaminów certyfikujących. CWNP posiada certyfikowanych specjalistów już w ponad 130 państwach i swoich partnerów szkoleniowych we wszystkich głównych lokalizacjach na świecie. Oferuje obecnie 4 poziomy certyfikacji zawodowej: poziom podstawowy – CWTS, poziom administratora – CWNA, poziom profesjonalisty – CWSP, CWDP, CWAP i poziom ekspercki – CWNE.

dlaczego-warto

NGSec 2014 – dlaczego warto?

20.05

dlaczego-warto-banner

 • znani prelegenci z Polski i z zagranicy, którzy na co dzień zajmują się bezpieczeństwem IT w największych światowych firmach
 • po raz pierwszy w Polsce na konferencji wystąpią przedstawiciele takich firm jak CWNP i Observe IT
 • prelegenci, którzy mają bezpośredni kontakt z cyber-przestępczością: dr inż. Jerzy Kosiński (Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie), Jarosław Sordyl (Ekspert Krajowej Jednostki Europolu w Biurze Międzynarodowej Współpracy Policji)
 • najbardziej aktualne tematy, m.in. cyberwojna w relacji z pierwszej ręki „Cyber attacks in Ukraine in time of emergency” Myroslav Mishchenko - ekspert ds. bezpieczeństwa IT z Ukrainy
 • największe grono dostawców rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo informacji na tej samej konferencji w Polsce: AccessData, Alcatel-Lucent Enterprise, Blue Coat, Check Point, CyberArk, F5, Fortinet, NetIQ, Novell, Observe IT, SUSE
 • przedstawiciele firmy AccessData, jednego z liderów rozwiązań związanych z computer and network forensics a także wykrywania i reakcji na incydenty związane z naruszeniem bezpieczeństwa systemów IT – poprowadzą zarówno prezentacje na ścieżce biznesowej jak i pokazy techniczne
 • darmowy voucher na autoryzowany kurs Microsoft z wirtualizacji wraz z egzaminem o wartości 4200PLN ( MS-20409 Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center ). Szczegóły TUTAJ
 • darmowy udział w wybranych 1-dniowych warsztatach technicznych organizowanych przez Compendium CE oraz partnerów: Check Point, Fortinet, McAfee, NetIQ – zapraszamy wszystkich chcących już na zajęciach praktycznych poznać najnowsze system NGFW (Next Generation Firewall), systemy UTM (Unified Threat Management), WAF (Web Application Firewalls), SIEM (Security information and event management)
 • bezpłatny voucher na egzamin  CWSP (Certified Wireless Security Professional) o wartości 225$ USD ufundowany przez CWNP
 • Specjalnie dla uczestników tegorocznej edycji NGSec zostanie zorganizowany pokaz 3D „Na skrzydłach marzeń” w Planetarium Centrum Nauki Kopernik. Jest to pierwsza polska produkcja w technologii fulldome, która umożliwia projekcję na sferycznym ekranie, otaczającym widownię z każdej strony
 • Po pierwszym dniu konferencji wszystkich naszych gości zaprosimy na After-Party, gdzie w niezobowiązującej atmosferze, przy wyśmienitych przekąskach będzie można porozmawiać z prelegentami i innymi uczestnikami konferencji na tematy mniej i bardziej oficjalne :)

Nie czekaj i zarezerwuj swój bilet już dziś!

button-zarejestruj-sie

na-skrzydlach-220x130

Pokaz 3D w Planetarium

12.05

Dream to Fly trailer POL from The Heavens of Copernicus on Vimeo.

 

“Ile razy śniłeś, że latasz? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest mieć skrzydła? Odkryj wielką tajemnicę latania z Leonardem da Vinci, braćmi Montgolfier, braćmi Wright i innymi pionierami lotnictwa. „Na skrzydłach marzeń” to niezwykła przygoda z nauką i historią lotnictwa, pozwalająca szybować balonem, sterowcem i  samolotem.  Marzenie o lataniu wyniosło człowieka jeszcze dalej – w Kosmos. My także odwiedzimy stację kosmiczną i polecimy rakietą. A więc ile razy śniłeś, że latasz? Sny czasem się spełniają…”

dream-4

Po pokazie zaprosimy wszystkich naszych gości na imprezę integracyjną, która odbędzie się nieopodal Centrum Nauki Kopernik.

robert-kosla-220x130

Robert Kośla z Microsoft na NGSec 2014!

12.05

W swojej karierze pracował w UOP, ABW, NATO, MSWiA,współautor projektu ustawy o podpisie elektronicznym.

robert-kosla-vertical

Więcej o Robercie Kośla.

Johan Ragmo-Alcatel-220x130

Johan Ragmo z Alcatel-Lucent Enterprise

09.05

Johan Ragmo-Alcatel-220x130

Johan posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Specjalizuje się w infrastrukturze sieci korporacyjnych. Tematem jego prezentacji brzmi “How can Unified Access help you to secure your infrastructure at today and tomorrow”.