NetIQ | Novell | SUSE

NetIQ

NetIQ to producent oprogramowania korporacyjnego, dla którego priorytetem jest powodzenie klientów. Opierając się na filozofii WorkloadIQ, NetIQ pomaga klientom w ekonomiczny sposób zapewniać bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami FISMA, FDCC/SCAP, PCI DSS, HIPAA, SOX i NERC CIP oraz bezpiecznie realizować i zarządzać usługami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych i środowiskach typu cloud.

Od maja 2011 r. firma NetIQ funkcjonuje w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. Kompletne portfolio produktów firmy Novell do zarządzania tożsamością i bezpieczeństwem oraz wybranych produktów Novella dla centrów danych jest obecnie rozwijane w dziale NetIQ. Wzbogacenie oferty NetIQ o te rozwiązania znacznie zwiększa potencjał firmy NetIQ w zakresie zarządzania tożsamością, bezpieczeństwem, zapewnianiem zgodności z wymogami przepisów, działaniem informatyki, wirtualizacją i przetwarzania w chmurze.

Novell

W firmie Novell opracowujemy oprogramowanie zapewniające większą produktywność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania środowiskami pracy. Wspieramy tysiące organizacji na całym świecie dostarczając im oprogramowanie wspierające pracę zespołową i zarządzanie punktami końcowymi oraz obsługę plików i sieci. Systemy Novell GroupWise, Novell ZENworks i Novell Open Enterprise Server pozwalają firmom osiągać nowe poziomy produktywności przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, złożoności i ryzyka.

Dokładamy starań, aby klienci czerpali jak najwięcej korzyści z inwestycji w nasze oprogramowanie i żeby było one im pomoce w konkurowaniu na ich rynkach we współczesnym świecie, na którym coraz bardziej liczą się społeczności, mobilność i wieloplatformowość.

W Polsce Novell posiada swoje przedstawicielstwo od 1994 r. w celu reagowania na potrzeby polskich klientów, organizacji sieci sprzedaży, obsługi posprzedażnej, wsparcia technicznego oraz zapewnienie dostępności szkoleń. Od maja 2011 r. firma Novell Sp. z o.o. jest krajowym przedstawicielstwem holdingu Attachmate Group, w ramach którego działają firmy NetIQ, Novell i SUSE.

SUSE

SUSE to wiodący dostawca biznesowych rozwiązań związanych z systemem Linux. Firma powstała już w 1992 r. i jest obecnie uznanym na świecie dostawcą korporacyjnej dystrybucji Linuksa * odznaczającej się największą zgodnością interoperacyjną i możliwością obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych.

SUSE Linux Enterprise to jedyny Linux zalecany przez firmy VMware, Microsoft i SAP. Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna dystrybucja Linuksa. Lista aplikacji certyfikowanych i objętych wsparciem w środowisku SUSE Linux Enterprise obejmuje ponad 8500 pozycji * więcej, niż dla którejkolwiek innej korporacyjnej dystrybucji systemu Linux.

W Polsce SUSE posiada swoje przedstawicielstwo od 2004 r. w celu reagowania na potrzeby polskich klientów, organizacji sieci sprzedaży, obsługi posprzedażnej, wsparcia technicznego oraz zapewnienie dostępności szkoleń. Od maja 2011 r. firma SUSE funkcjonuje w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE.

Novell Sp. z o.o.
ul. Postępu 21, 02-676 Warszawa
tel. 22 537 5000, infolinia: 800 22 6685

e-mail infolinia@novell.pl

 

NetIQ Novell SUSE

 

 

Patronaty

 • CSAsquare100x100
 • decyzje-IT.pl
 • LinuxPortal.pl
 • Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
 • Dziennik Internautów
 • e-biznes.pl
 • eGospodarka.pl
 • bezpieczeństwo-informacji.pl patronat NGSec 2013
 • Reseller News - patronat NGSec 2013
 • Resilia
 • mile2
 • pecb-przezr-100